Sportovní prázdninový turnaj

16. července 2011 v 12:20 | ConnieCZ
Všechny informace byli použity z nápovědy na Dobyvatel.cz

Mapa a otázky:
Turnaj se bude hrát na mapě České republiky a budou použity jen otázky ze Sportu. Registrace do turnaje není zpoplatněna.

Části turnaje:

Kvalifikace

Finále

Kvalifikace:
První hra začíná ve 20:00, další pak každých 15 minut. Hra odstartuje automaticky - stačí, abyste byli v tu dobu přítomni v Lobby. Při kvalifikaci může každý hráč, který se turnaje zúčastní, odehrát 6 her. Hráči se umístí v žebříčku na základě svých 5 nejlépe odehraných her podle následujících kritérií:

PVH - podíl vítězných hodnot
- za výhru získá hráč na konci hry 10 000 bodů
- za umístění-se na 2. místě získá hráč na konci hry 5 000 bodů
- za prohru nezíská hráč žádné body

SKÓRE ZA HRU
- procentuální výsledek získaný poměrem Vašeho skóre a skórem všech tří hráčů bude vynásoben 100 (např. když získá hráč 3000 bodů z celkových 5000 za všechny hráče, získá hráč 6000 bodů)

PSH - průměr správných hodnot
- procentuální výsledek správných odpovědí bude vynásoben 100 (např. při správném zodpovězení 84,67% otázek získá hráč 8467 bodů)

Finále:
Začíná několik minut po skončení kvalifikace. Nejlepších 27 hráčů z kvalifikace postupuje do finále. To je složeno ze tří her:

Všech 27 finalistů hraje 3 kola

V prvním kole se utká všech 27 finalistů v 9 místnostech.

V druhém kole se ve 3 místnostech utká 9 výherců z prvního kola o předběžné 1. až 9. místo. Dále se utká 9 hráčů, kteří v prvním kole skončili na druhém místě o předběžné 10. až 18. místo. V dalších 3 místnostech se postupně utká 9 hráčů, kteří skončili v prvním kole na poslední příčce - ti hrají o předběžné 19. až 27. místo.

Ve třetím kole se rozhoduje dle stejného klíče o konečném pořadí (hráči, kteří hráli o 1. až 9. místo a zvítězili, se utkají o 1. - 3. místo, ti kteří skončili druzí o konečné 4. až 6. místo, atd.)
Hráči, kteří nepostoupili do finále, mohou vidět aktuální žebříček a stav her v Turnajovém Lobby.

Jak se zúčastnit:
Do turnaje se mohou hráči přihlásit v Lobby kliknutím na "Registrovat". Každý hráč, který se chce zúčastnit, musí být přítomen v Lobby ještě před začátkem samotného turnaje, protože jen z tohoto místa jsou hráči automaticky odesíláni do turnajových her. Hráči mají možnost se zříci hraní turnajových her pomocí příslušného tlačítka.

Chat bude v průběhu hry nedostupný.

V průběhu hry nejsou hráči zobrazovány nicky (herní jména) jeho protihráčů. Ty se dozví až při závěrečné rekapitulaci hry. Po dobu turnaje není dále protihráčům zobrazován Váš kříž či SBH.

Při odchodu ze hry nahrazuje hráče robot. Odchodem však hráč ztrácí 500 bodů a tím je ohroženo jeho celkové umístění. Při návratu do hry je hráči vráceno 400 bodů. Počet odchodů a vstupů do hry je omezen.

Začínáme ve středu 20.3.2011 od 20:00. (Pokud chcete mít své místo v turnaji jisté, přijďte alespoň o 10 minut dříve)